Březový lístek.cz
Tato stránka a všechny následující se týkají pouze III. (filmařského) turnusu. Pro podrobné informace o ostatních turnusech navštivte přímo stránky I.turnusu a II.turnusu.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Zástupce hlavního vedoucího











Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Zástupce hlavního vedoucího











Denča

Denča - Bc. Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí / administrace přihlášek











Helmut

Helmut - Jan Helma


Uvolněný oddílový vedoucí











Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Simča

Simča - Simona Dulíková


Uvolněná oddílová vedoucío











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílová vedoucí











Vlaďka

Vlaďka - Vladimíra Spoustová


Uvolněná oddílová vedoucí











Prostě Miloš

Prostě Miloš - Miloš Tlačbaba


Uvolněný oddílový vedoucí











Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Tonča

Tonča - Marie Antonie Kropáčová


Zdravotnice











Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Oddílová vedoucí Králíčků











Barča

Barča - Barbora Blažková


Oddílová vedoucí Lištiček











Lori

Lori - Lori Cooková


Oddílová vedoucí Veverek











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Oddílová vedoucí Vyder











Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Vran











Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Sov











Ema

Ema - Ema Růžičková


Oddílová vedoucí Raků











Martin

Martin - Martin Kurej


Oddílový vedoucí Žabáků











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Kruťas

Kruťas - Ondřej Krutský


Oddílový vedoucí Medvědů











Adam

Adam - Adam Koblic


Oddílový vedoucí Bizonů











Vája

Vája - Valerie Károly


Praktikantka











Marťa

Marťa - Martina Kopecká


Praktikantka











Štěpán

Štěpán - Štěpán Koblic


Praktikant











- Adam Mikoška


Praktikant











- Marek Řezníček


Praktikant











- Sára Noasová


Praktikantka











Kiki

Kiki - Kristýna Saidlová


Praktikantka











Téra

Téra - Tereza Bílková


Praktikantka











- Ondřej Klimeš


Praktikant











- Standa Radosta


Sporťák











- Jakub Novák


Sporťák











- Radim Piszko


Vedoucí Puťáku











Hipo

Hipo - Ing. Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Fanda

Fanda - Fanda Makeš


Vedoucí Dne











Viking

Viking - Petr Česák


Technická četa











- Mirek Matouš


Kuchař











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Výtvarník











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora