Březový lístek.cz
Tato stránka a všechny následující se týkají pouze III. (filmařského) turnusu. Pro podrobné informace o ostatních turnusech navštivte přímo stránky I.turnusu a II.turnusu.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Stáňa

Stáňa - Stanislava Kantorová


Zástupce hl. vedoucího











Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Zástupce hlavního vedoucího











Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Zástupce hlavního vedoucího











Denča

Denča - Bc. Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí / administrace přihlášek











Helmut

Helmut - Jan Helma


Uvolněný oddílový vedoucí











Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Simča

Simča - Simona Dulíková


Uvolněná oddílová vedoucío











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílová vedoucí











Vlaďka

Vlaďka - Vladimíra Spoustová


Uvolněná oddílová vedoucí











Prostě Miloš

Prostě Miloš - Miloš Tlačbaba


Uvolněný oddílový vedoucí











Zbynďa

Zbynďa - Ing. Zdeněk Linc














Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Verča

Verča - Veronika Fulierová














Los Kronďos

Los Kronďos - Ondřej Kronďák














Kačenka

Kačenka - Kateřina Kolářová (Holková)














Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Tonča

Tonča - Marie Antonie Kropáčová


Zdravotnice











Marcelka

Marcelka - MUDr. Marcela Lincová (Kotoulová)














Lucka

Lucka - Lucie Krejzková














Míšatá

Míšatá - Michaela Kosová














Sabinka

Sabinka - Sabina Vavrinská


Administrace přihlášek











Zuzka

Zuzka - Zuzana Vacková














Iva

Iva - Bc. Ivana Endrychová














Natálka

Natálka - Mgr. Natálie Sittová














Beránek

Beránek - Jan Beran














Ivanka

Ivanka - Ing. Ivana Kronďáková














Šmehla

Šmehla - Adam Šmehlík














Gábina

Gábina - Gabriela Novotná














Maruška

Maruška - Marie Košlerová


Oddílová vedoucí Králíčků











Blanka

Blanka - MUDr. Blanka Čížková














Tom

Tom - Tomáš Hurdálek














Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Oddílová vedoucí Králíčků











Míra

Míra - Bc. Miroslav Vrhel


Oddílový vedoucí Raků











Iveta

Iveta - Iveta Nyplová














Barča

Barča - Barbora Blažková


Oddílová vedoucí Lištiček











Vlasta

Vlasta - Bc. Vlasta Blahová














Lori

Lori - Lori Cooková


Oddílová vedoucí Veverek











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Oddílová vedoucí Vyder











Hippo

Hippo - Ondřej Hippík














Svatoš

Svatoš - Ondřej Svatoš














Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Vran











Denisa

Denisa - Denisa Hrubá














Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Sov











Honza

Honza - Jan Zabloudil














Pája

Pája - Pavlína Svobodová


Oddílová vedoucí Raků











Irča

Irča - Irena Hynková














Melounek

Melounek - Kateřina Sedláčková (Zemanová)














Ema

Ema - Ema Růžičková


Oddílová vedoucí Raků











Vorlík

Vorlík - Honza Vorel


Oddílový vedoucí Žabáků











Katka

Katka - Kateřina Jakovcová


Táborový zpravodaj











Terezka

Terezka - Tereza Jüttnerová














Zábroš

Zábroš - Honza Zábranský


Oddílový vedoucí Rysů











Martin

Martin - Martin Kurej


Oddílový vedoucí Žabáků











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Dominika

Dominika - Dominika Jansová














Jana

Jana - Jana Netíková














Kristýnka

Kristýnka - Kristýna Radostová


Oddílová vedoucí Lištiček











Pavlik

Pavlik - Ing. Pavel Macháček Ph.D.














Kruťas

Kruťas - Ondřej Krutský


Oddílový vedoucí Medvědů











Adam

Adam - Adam Koblic


Oddílový vedoucí Bizonů











Jirka

Jirka - Jiří Košťal


Vedoucí dne











Radek

Radek - Radek Sirotek














Jana

Jana - Jana Rybičková


Kuchařka











Roland

Roland - Roland Keil


Pomocník v kuchyni











Verča

Verča - Veronika Janoušková














Áďinka

Áďinka - Adriana Havlová














Míša

Míša - Michaela Macháčková


Pomocník v kuchyni











Jirka

Jirka - Jiří Krátký














Péťa

Péťa - Petra Šťovíčková


Praktikantka











Péťa

Péťa - Petr Bečvář














Péťa

Péťa - Petra Kubová


Oddílová vedoucí Veverek











Štumbína

Štumbína - Ing. Martina Zouharová (Štumbauerová)














Michelle

Michelle - Michelle Posmyk














Janička

Janička - Jana Malkovská














Ivča

Ivča - Iva Palečková














Domča

Domča - Dominika Mrázková














Dodo

Dodo - Dorotea Pechlátová


Praktikantka











Pepa

Pepa - Josef Rampír


Oddílový vedoucí Raků











Terka

Terka - Tereza Šimonová


Praktikantka











Vája

Vája - Valerie Károly


Praktikantka











Marťa

Marťa - Martina Kopecká


Praktikantka











Štěpán

Štěpán - Štěpán Koblic


Praktikant











- Adam Mikoška


Praktikant











- Marek Řezníček


Praktikant











- Sára Noasová


Praktikantka











Kiki

Kiki - Kristýna Saidlová


Praktikantka











Téra

Téra - Tereza Bílková


Praktikantka











- Ondřej Klimeš


Praktikant











Speedy

Speedy - Jaroslav Jílek














Ájí

Ájí - Karolína Tůmová


Praktikantka











Ondra

Ondra - Ondřej Kropáček


Praktikant











Klárka

Klárka - Klára Koubová














Máťa

Máťa - Mgr. Martina Pecho (Beranová)


Uvolněná oddílový vedoucí











Anita

Anita - Anita Mališková


Uvolněná oddílová vedoucí











Klárka

Klárka - Klára Křížová


Uvolněná oddílová vedoucí











- Standa Radosta


Sporťák











- Jakub Novák


Sporťák











Vlastík

Vlastík - Vlastimil Kučera


Uvolněný oddílový vedoucí











- Radim Piszko


Vedoucí Puťáku











Hipo

Hipo - Ing. Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Fanda

Fanda - Fanda Makeš


Vedoucí Dne











Viking

Viking - Petr Česák


Technická četa











- Mirek Matouš


Kuchař











Mrky

Mrky - Jan Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Adámek

Adámek - Adam Pecho


Vedoucí dne, sr.











Luky

Luky - Mgr. Lukáš Andráško


Fotograf, vedoucí dne











Míša

Míša - Michael Bárta


Oddílový vedoucí Bizonů











Železňák

Železňák - Jan Železný


Oddílový vedoucí Bizonů











Jaruška

Jaruška - Jaroslava Pelantová


Pomocná kuchařka











Barunka

Barunka - Barbora Sedláčková


Pomocník v kuchyni











Martina

Martina - Martina Svobodová


Zdravotnice











Domíno

Domíno - Dominik Thompson


Podpora týmu











Šaman

Šaman - Pavel Curych


Grafik











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Výtvarník











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora











Lenka

Lenka - Mgr. Lenka Vladařová


Táborový zpravodaj











Lentilka

Lentilka - Kamila Procházková


Táborový zpravodaj











Petr

Petr - Petr Sedláček


Technická četa











Babu

Babu - Adéla Kisová


Pomocník v kuchyni











Milada

Milada - Milada Svobodová


Pomocník v kuchyni











Johanka

Johanka - Johanka Bártová


Praktikantka











TonČa

TonČa - Antonie Károly


Praktikantka











Anička

Anička - Anna Košlerová


Praktikantka











Tereza

Tereza - Tereza Michálková


Praktikantka











Fénix

Fénix - Felix Šrámek


Praktikant











Ivetka

Ivetka - Iveta Měkutová


Oddílová vedoucí Králíčků











Verča

Verča - Veronika Vavrinská


Praktikantka











Šíma

Šíma - Šimon Šilhan


Praktikant











Cipís

Cipís - Jiří Sommer


Praktikant











Růža

Růža - Martin Růžička


Grafik