Březový lístek.cz
Pro více informací o oddílácích klikněte na jejich jméno.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Brďulka

Brďulka - Mgr. Jana Chladová (Šolcová)


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Pavel

Pavel - Pavel Bodrogi


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Bublina

Bublina - Ladislava Průšová


Uvolněná oddílový vedoucí











Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Štěpán

Štěpán - Štěpán Drábek


Sporťák











Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Lištiček











Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Veverek











Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Oddílová vedoucí Vran











Dia

Dia - Diana Bassettová


Oddílová vedoucí Sov











Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Oddílový vedoucí Bizonů











Simča

Simča - Simona Dulíková


Praktikantka











Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Praktikantka











Lori

Lori - Lori Cooková


Praktikantka











Ema

Ema - Ema Růžičková


Praktikantka











Adam

Adam - Adam Koblic


Praktikant











Kačka

Kačka - Kateřina Bocková


Praktikantka











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Praktikantka











Martin

Martin - Martin Kurej


Praktikant











Ondra

Ondra - Ondřej Kropáček


Praktikant











Hugo

Hugo - Matyáš Kotík


Praktikant











Hozna

Hozna - Honza Košler


Praktikant











Denča

Denča - Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílový vedoucí











Roman

Roman - Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Vedoucí dne, jr.











Helmut

Helmut - Jan Helma


Kuchař











Barunka

Barunka - Barbora Sedláčková


Pomocník v kuchyni











Rychlík

Rychlík - Matěj Rychlý


Pomocník v kuchyni











Šaman

Šaman - Pavel Curych


Grafik











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Technická četa











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora