Březový lístek.cz
Pro více informací o oddílácích klikněte na jejich jméno.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Brďulka

Brďulka - Mgr. Jana Chladová (Šolcová)


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Pavel

Pavel - Pavel Bodrogi


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Denča

Denča - Bc. Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí / administrace přihlášek











Sabinka

Sabinka - Sabina Vavrinská


Administrace přihlášek











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílový vedoucí











Vlaďka

Vlaďka - Vladimíra Spoustová


Uvolněná oddílová vedoucí











Bublina

Bublina - Ladislava Průšová


Uvolněná oddílový vedoucí











Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Maruška

Maruška - Marie Košlerová


Oddílová vedoucí Králíčků











Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Oddílová vedoucí Králíčků











Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Lištiček











Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Veverek











Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Oddílová vedoucí Vran











Dia

Dia - Diana Bassettová


Oddílová vedoucí Sov











Pája

Pája - Pavlína Svobodová


Oddílová vedoucí Raků











Adam

Adam - Adam Koblic


Oddílový vedoucí Raků











Simča

Simča - Simona Dulíková


Oddílová vedoucí Žabáků











Vorlík

Vorlík - Honza Vorel


Oddílový vedoucí Žabáků











Rychlík

Rychlík - Matěj Rychlý


Oddílový vedoucí Rysů











Zábroš

Zábroš - Honza Zábranský


Oddílový vedoucí Rysů











Kruťas

Kruťas - Ondřej Krutský


Oddílový vedoucí Medvědů











Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Oddílový vedoucí Medvědů











Tonda

Tonda - Tomáš Vojáček


Oddílový vedoucí Bizonů











Kačka

Kačka - Kateřina Bocková


Praktikantka











Lori

Lori - Lori Cooková


Praktikantka











Ema

Ema - Ema Růžičková


Praktikantka











Péťa

Péťa - Petra Šťovíčková


Praktikantka











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Praktikantka











Martin

Martin - Martin Kurej


Praktikant











Hugo

Hugo - Matyáš Kotík


Praktikant











Hozna

Hozna - Honza Košler


Praktikant











Barča

Barča - Barbora Blažková


Praktikantka











Dodo

Dodo - Dorotea Pechlátová


Praktikantka











Niky

Niky - Nicol Böhmová


Praktikantka











Terka

Terka - Tereza Šimonová


Praktikantka











Evička

Evička - Eva Pešková


Praktikantka











Ájí

Ájí - Karolína Tůmová


Praktikantka











Vája

Vája - Valerie Károly


Praktikantka











Marťa

Marťa - Martina Kopecká


Praktikantka











Ondra

Ondra - Ondřej Kropáček


Praktikant











Fíla

Fíla - Filip Růžička


Praktikant











Alča

Alča - Alena Petržálková


Praktikantka











Bert

Bert - Herbert Janda


Praktikant











Lukáš

Lukáš - Lucas Pedretti


Praktikant











Máťa

Máťa - Mgr. Martina Pecho (Beranová)


Uvolněná oddílový vedoucí











Štěpán

Štěpán - Štěpán Koblic


Praktikant











Anita

Anita - Anita Mališková


Uvolněná oddílová vedoucí











Klárka

Klárka - Klára Křížová


Uvolněná oddílová vedoucí











Vlastík

Vlastík - Vlastimil Kučera


Uvolněný oddílový vedoucí











Romča

Romča - Mgr. Romana Pešková


Sporťák











Štěpán

Štěpán - Štěpán Drábek


Instruktor lanového centra











Fanda

Fanda - Fanda Makeš


Technická četa











Hipo

Hipo - Ing. Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Adámek

Adámek - Adam Pecho


Vedoucí dne, sr.











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Vedoucí dne











Luky

Luky - Mgr. Lukáš Andráško


Fotograf, vedoucí dne











Helmut

Helmut - Jan Helma


Kuchař











Jaruška

Jaruška - Jaroslava Pelantová


Pomocná kuchařka











Barunka

Barunka - Barbora Sedláčková


Pomocník v kuchyni











Domíno

Domíno - Dominik Thompson


Podpora týmu











Šaman

Šaman - Pavel Curych


Grafik











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Technická četa











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora