Březový lístek.cz
Pro více informací o oddílácích klikněte na jejich jméno.


Ježek

Ježek - Ing. Radan Kukal


Hlavní vedoucí III. turnusu











Brďulka

Brďulka - Mgr. Jana Chladová (Šolcová)


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Pavel

Pavel - Pavel Bodrogi


Zástupce hl. vedoucího III. turnusu











Sejček

Sejček - Ing. Jan Sýkora


Uvolněný oddílový vedoucí











Bublina

Bublina - Ladislava Průšová


Uvolněná oddílový vedoucí











Sabinka

Sabinka - Sabina Vavrinská


Administrace přihlášek











Jiřka

Jiřka - Ing. Jiřina Doležalová


Táborová zpravodajka











Irča

Irča - MUDr. Irena Sůrová


Zdravotnice











Štěpán

Štěpán - Štěpán Drábek


Sporťák











Maruška

Maruška - Marie Košlerová


Oddílová vedoucí Králíčků











Verča

Verča - Veronika Maroušková


Oddílová vedoucí Lištiček











Denča

Denča - Denisa Štorková


Oddílová vedoucí Veverek











Áďa

Áďa - Adéla Skalická


Oddílová vedoucí Vran











Pája

Pája - Pavlína Svobodová


Oddílová vedoucí Raků











Vorlík

Vorlík - Honza Vorel


Oddílový vedoucí Žabáků











Zábroš

Zábroš - Honza Zábranský


Oddílový vedoucí Rysů











Kruťas

Kruťas - Ondřej Krutský


Oddílový vedoucí Medvědů











Kristýnka

Kristýnka - Kristýna Radostová


Oddílová vedoucí Lištiček











Najmi

Najmi - Zdeněk Najman


Oddílový vedoucí Bizonů











Simča

Simča - Simona Dulíková


Praktikantka











Kája

Kája - Karolína Komeštíková


Praktikantka











Lori

Lori - Lori Cooková


Praktikantka











Péťa

Péťa - Petra Šťovíčková


Praktikantka











Péťa

Péťa - Petra Kubová


Oddílová vedoucí Veverek











Ema

Ema - Ema Růžičková


Praktikantka











Adam

Adam - Adam Koblic


Praktikant











Kačka

Kačka - Kateřina Bocková


Praktikantka











Róza

Róza - Rozálie Saidlová


Praktikantka











Dodo

Dodo - Dorotea Pechlátová


Praktikantka











Pepa

Pepa - Josef Rampír


Oddílový vedoucí Raků











Terka

Terka - Tereza Šimonová


Praktikantka











Ájí

Ájí - Karolína Tůmová


Praktikantka











Martin

Martin - Martin Kurej


Praktikant











Ondra

Ondra - Ondřej Kropáček


Praktikant











Hugo

Hugo - Matyáš Kotík


Praktikant











Hozna

Hozna - Honza Košler


Praktikant











Denča

Denča - Denisa Sýkorová (Čermáková)


Uvolněná oddílový vedoucí











Máťa

Máťa - Mgr. Martina Pecho (Beranová)


Uvolněná oddílový vedoucí











Anita

Anita - Anita Mališková


Uvolněná oddílová vedoucí











Klárka

Klárka - Klára Křížová


Uvolněná oddílová vedoucí











Gábina

Gábina - Gabriela Kludská


Uvolněná oddílový vedoucí











Vlastík

Vlastík - Vlastimil Kučera


Uvolněný oddílový vedoucí











Roman

Roman - Roman Hippík


Vedoucí puťáku











Mrky

Mrky - Jan Mrkous


Oddílový vedoucí Rysů











Adámek

Adámek - Adam Pecho


Vedoucí dne, sr.











Mrky

Mrky - Tomáš Mrkous


Vedoucí dne, jr.











Luky

Luky - Mgr. Lukáš Andráško


Fotograf, vedoucí dne











Helmut

Helmut - Jan Helma


Kuchař











Jaruška

Jaruška - Jaroslava Pelantová


Pomocná kuchařka











Barunka

Barunka - Barbora Sedláčková


Pomocník v kuchyni











Rychlík

Rychlík - Matěj Rychlý


Pomocník v kuchyni











Martina

Martina - Martina Svobodová


Zdravotnice











Domíno

Domíno - Dominik Thompson


Podpora týmu











Šaman

Šaman - Pavel Curych


Grafik











Miloš

Miloš - Miloš Dusil


Technická četa











Milunka

Milunka - Milena Buzáková


Černé svědomí tábora











Lenka

Lenka - Mgr. Lenka Vladařová


Táborový zpravodaj











Johanka

Johanka - Johanka Bártová


Praktikantka











TonČa

TonČa - Antonie Károly


Praktikantka











Tereza

Tereza - Tereza Michálková


Praktikantka











Fénix

Fénix - Felix Šrámek


Praktikant











Ivetka

Ivetka - Iveta Měkutová


Oddílová vedoucí Králíčků











Tonda

Tonda - Tomáš Vojáček


Oddílový vedoucí Bizonů











Tonča

Tonča - Antónie Kropáčová


Praktikantka











Šíma

Šíma - Šimon Šilhan


Praktikant











Cipís

Cipís - Jiří Sommer


Praktikant











Růža

Růža - Martin Růžička


Grafik